Skip to main content
Odebírání zařízení je velice obdobný postup jako jejich přidávání viz Přidání zařízení třetích stran pomocí Shelly.

Odebrání zařízení:

1

Spusťte aplikaci Cubee, jděte do Nastavení a do sekce Zařízení třetích stran.

2

Rozklikněte Správce zařízení.

3

Přihlašte se znovu do Shelly účtu, ke kterému je zařízení napárováno a pokračujte v Shelly aplikaci.

4

Klikněte na zařízení, které chcete odebrat z Cubee aplikace.

5

Zvolte "ENABLE INTEGRATOR FOR THIS DEVICE" na "NO" Klikněte na "SAVE" pro uložení.

Za 180 sekund bude zařízení odebráno. V této době máte možnost zařízení znovu přidat a tím neztratíte data.
Pokud si přejete zařízení opravdu odebrat, můžete opustit aplikaci i ve chvíli, kdy běží 180 sekund. Během této doby lze odebrání zařízení zvrátit, ale pokud se tak neučiní, zařízení bude automaticky odebráno